Громадське обговорення

Дата: 18.10.2021 14:14

18 жовтня відбулося четверте засідання робочої групи зі Стратегічного планування Диканської територіальної громади.

Під час засідання учасники робочої групи здійснили аналіз зібраних технічних завдань проєктів розвитку до плану реалізації Стратегії та було визначено дату проведення громадського обговорення проєкту Стратегії.

Запрошуємо зацікавлених ознайомитися з проєктом рішення (посилання ) та прийняти участь в Громадському обговоренні Стратегії розвитку Диканської територіальної громади, що відбудеться 29 жовтня 2021р., в сесійній залі Диканської селищної ради за адресою смт. Диканька вул. Незалежності 66. Початок - 10.00, реєстрація з 9.45.

Зауваження чи пропозиції просимо надсилати Вас до 18 листопада 2021 року  включно на електронну адресу  dykanka.invest@gmail.com із зазначенням контактних даних згідно Додатку (додаток).
Також зауваження та пропозиції приймаються в адміністративних будинках населених пунктів громади, (старостатах) та у Відділі економічного розвитку та залучення інвестицій смт. Диканька вул. Незалежності 66.

Нагадаємо, що підготовка цього важливого документу відбувається за участю фахівців органу місцевого самоврядування, представників старостинських округів Диканської територіальної громади, депутатів, представників місцевих підприємств, приватних підприємців, громадських активістів,  за експертної підтримки експертів проекту «U-LEAD з Європою».

Упродовж вересня - жовтня 2021 року року відбувалася підготовка технічних завдань на проекти розвитку, які відповідають завданням Стратегії. Усього за цей період зацікавленими у розвитку Диканської селищної територіальної громади, жителями, представниками місцевого самоврядування, бізнесу, громадських організацій було підготовлено 55 проектних ідей на перший етап терміну дії Плану заходів із реалізації Стратегії 2022-2024 р.р., загальною вартістю 121619,00 тис. грн. (посилання )

Стратегічне бачення розвитку Диканської територіальної громади – перспектива соціально-економічного розвитку громади на подальші 7 років з урахуванням її унікальних особливостей. Підготовка Стратегії розвитку відбувалася у відповідності з методологією, запропонованою програмою «U-LEAD з Європою» та іншими методиками із стратегічного планування.

При розробці Стратегії розвитку Диканської територіальної громади на 2021 - 2027 р.р. – враховано потребу відповідності стратегічним, операційним цілям та завданням Державної Стратегії Сталого Розвитку України на період до 2030 року, а також Стратегії регіонального розвитку Полтавської області до 2027 р.