Днем захисників та захисниць України

Дата: 14.10.2021 07:30

Дорогі земляки!

Прийміть найкращі побажання і щирі поздоровлення з Днем захисників та захисниць України – святом мужності, честі й доблесті, стійкості і шляхетності, святом гідних і сильних воїнів.

В цей день ми з вдячністю та гордістю згадуємо героїчні постаті нашої історії, вшановуємо ветеранів за їх безсмертний подвиг та героїв сьогодення – нащадків славного козацького роду, які продовжують славні традиції українського воїнства, головні серед яких — патріотизм, мужність, любов до нашої землі. Переконаний, що ви завжди будете з честю нести високе звання захисника Вітчизни.

Це свято відзначається 14 жовтня — в день святої Покрови Пречистої Богородиці, одночасно з Днем козацтва, адже козацтво – звитяжна історія і велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг, а Божа Матір вважається заступницею і покровителькою Українського козацького війська, яка оберігала і надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом.

Сердечно бажаю вам міцного козацького здоров’я, щастя, життєвих гараздів, злагоди, миру і спокою! Нехай любов до рідного краю й людська шана надихають вас на нові звершення у почесній і благородній справі –  служіння народові України!

Від імені виконавчого комітету, депутатів селищної ради

– селищний голова  Сергій ДАВИДЕНКО