Обговорюємо територіальні зміни та удосконалюємо налагоджену співпрацю із Диканською районною філією Полтавського обласного центру зайнятості

Дата: 22.09.2021 08:39

17.09.2021 року проведено спільний захід між представниками Полтавського районного сектору №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області та представниками Диканської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості, який організований начальником Полтавського районного сектору №1 Ларисою Онищенко.

Обговорено питання проживання звільнених осіб на території громади, їх працевлаштування, соціального супроводу чи влаштування до спеціальних установ, із представниками Центру зайнятості конкретніше розглядали   питання працевлаштування та важливість надання послуг, які можуть запропонувати у даному закладі для подальшої ресоціалізації звільнених з установ виконання покарань.