День знань та початок нового навчального року!

Дата: 01.09.2021 07:00

Шановні вчителі! Дорогі учні, студенти, батьки!

Щиро вітаю вас  із Днем знань та початком нового навчального року!

У цей день розпочинається дорога у майбутнє кожної людини, старт новим справам та планам, підкорення чергових вершин у світі знань.

Особливим і важливим  цей день є для першокласників, які вперше ступають на цікаву, незвідану  та захоплюючу стежину країни Знань.

Дорогі учні та студенти! Нехай кожен день навчального року приносить Вам незабутні враження, нові відкриття та пізнання світу. Нехай здійсняться мрії та сподівання Ваших батьків, які хочуть бачити Вас успішними, розумними, вихованими й освіченими.

Батькам та вчителям – наснаги та терпіння. Хай Ваші старання, самовіддана праця, мудрість та турбота повернуться Вам сторицею.

Бажаю усім міцного здоров’я, віри у свої сили, взаєморозуміння,  творчих успіхів та здійснення найзаповітніших мрій. Нехай сьогоднішнє свято принесе тепло та  гарний настрій у кожен клас, кожну родину.

Зі святом, дорогі друзі! Щасти вам!

З повагою,

селищний голова                            Сергій Давиденко