Публічний договір з індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (без обслуговування внутрішньо-будинкових систем) або з індивідуальним споживачем у будівлі, приміщення якої є сам

Дата: 31.08.2021 13:55

УВАГА!!!

З метою приведення договірних відносин до вимог чинного законодавства України в сфері житлово-комунальних послуг між Диканським комбінатом комунальних підприємств та споживачами послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, пропонуємо вам ознайомитися з Публічним договором з  індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (без обслуговування внутрішньо-будинкових систем) або з індивідуальним споживачем у будівлі, приміщення якої є самостійними об’єктами нерухомого майна (далі Договір), який розміщено на офіційному сайті Диканської селищної ради Публічний договір централізоване водопостачання та водовідведення 2021  Договір має юридичну силу відповідно до ст.633,641,642 Цивільного кодексу України і є рівносильним Договору підписаному сторонами. Якщо споживач не згодний з умовами Договору, він не має права користуватися послугами. Додатково інформуємо про те, що будь-яка особа, що користується послугами  Диканського комбінату комунальних підприємств може отримати паперовий примірник Договору, підписаний уповноваженою особою нашого підприємства в залежності від обраної моделі організації договірних відносин. Для цього необхідно письмово звернутися з відповідною заявою на адресу нашого підприємства із вказанням наміру отримати письмовий примірник Договору додавши до заяви необхідні документи.

Адміністрація Диканського комбінату комунальних підприємств