Вітання

Дата: 23.08.2021 08:00

Шановні жителі Диканської громади!

Від щирого серця вітаю Вас із Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України!

Наш прапор - це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини.

Будьмо згуртованими і небайдужими до майбутнього рідної землі. Тільки разом ми зможемо зробити її прийдешнє кращим та гідним. Покладаймося на успіх наших спільних дій та активну співпрацю, які єднають і зміцнюють нас.

Щиро вітаю усіх жителів громади з 30-ю річницею незалежності України. Благополуччя та добра бажаю Вам і Вашим родинам, злагоди, порозуміння і згуртованості.

Нехай невичерпним буде джерело віри, надії й любові до України!

Слава Україні!

З повагою

селищний голова                                                         Сергій Давиденко