Робоча зустріч

Дата: 17.08.2021 17:31

13 серпня 2021 року відбулася робоча зустріч за участю начальника Диканської ДПІ Ольги Селецької з керівництвом територіальної громади Диканської селищної ради та керівниками сільськогосподарських товаровиробників. На ній Ольга Селецька рекомендувала з’ясувати проблемні питання, які виникають у суб’єктів господарювання при реєстрації та блокуванні податкових накладних, надала консультації щодо підготовки інформації та пакету документів визначених Постановою КМУ від 11.12.2019 №1165, що подаються СГД для розгляду Комісією регіонального рівня з питань зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Реєстрі.

Крім цього, було зосереджено увагу керівництва Диканської селищної ради на наданні пропозицій та зауважень щодо формування показників, які будуть включені до податкового паспорту територіальної громади.

Наостанок Ольга Селецька довела до відому всіх присутніх норми Закону України від 15.06.2021№ 1539-IX "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету", яким врегульовано особливості застосування одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб, яке стартує з 1 вересня 2021 року.

За результатами проведеної робочої зустрічі сформовано пропозиції до ГУ ДПС у Полтавській області по питанню формування податкового паспорта територіальної громади Диканської селищної ради.