Виявлення фактів підробки документів

Дата: 17.08.2021 09:14

Не завжди перереєстрація транспортного засобу, обмін чи видача посвідчення водія закінчується врученням номерного знаку, свідоцтва про реєстрацію, чи нового посвідчення водія.
В окремих випадках працівники сервісного центру МВС змушені викликати слідчо-оперативну групу.
Трохи статистики: у першому півріччі цього року у Полтавській області адміністратори сервісних центрів МВС виявили 7 підробних документів:

- 5 свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів

- 2 посвідчень водія.
А також під час перевірки документів, виявили особу, що значилась у розшукових реєстрах.

Фахівці експертної служби МВС за цей же період виявили 39 транспортних засобів, номерні позначення агрегатів яких змінені, або містили ознаки підробки.

Тож наша порада залишається незмінною – перед укладанням договору купівлі-продажу, який у сервісних центрах МВС є безкоштовним, варто пройти експертний огляд!