Спортивні змагання

Дата: 13.08.2021 15:55

12 серпня 2021 року в місті Миргород відбулась традиційна щорічна обласна Спартакіада серед голів, їх заступників, старост та працівників виконавчих комітетів територіальних громад Полтавської області.

28 збірних команд Полтавщини в особистих заліках змагались з таких видів спорту, як волейбол, настільний теніс, шахи, шашки, дартс, більярд і гирьовий спорт.

Також відбулася товариська зустріч з міні футболу серед голів, старост громад з ветеранами Миргородського району.

Нашу громаду достойно представили Давиденко Сергій, Яковенко Валентин, Олійник Олександр (волейбол), Журова Тетяна (шашки) –10 місце, Ворона Олександр (шахи) – 15 місце, Шостак Вікторія (настільний теніс), Плужник Костянтин (гирьовий спорт) – 9 місце і  Онищенко Руслан (більярд) – перше місце.

Учасники змагань отримали заряд бадьорості та позитивних емоцій.