Проведено семінар до Дня боротьби з гепатитом спільно з волонтером пробації, який є представником Товариства Червоного Хреста України

Дата: 27.07.2021 23:12

Щорічно 28 липня в багатьох країнах проводиться Всесвітній день боротьби з гепатитом. Долучилися до цього і суб'єкти пробації Диканського районного сектору спільно з волонтером пробації Наталією Мельник.

Як  представник Товариства Червоного Хреста України, волонтер пробації, з метою підвищення обізнаності суб’єктів пробації про симптоми, методи діагностики, профілактики та лікування гепатитів, особливо групи В і С, а також отримання підтримки громадянами, що живуть з гепатитом В і С, 26 липня 2021 року провела семінар на тему: «Профілактика соціально-небезпечних захворювань. Гепатити».

Присутні мали діалог, обговорювали ситуацію, яка актуальна для нашої країни щодо поширеності даного захворювання, підвищували рівень знань та дискутували на згадану тему. Зустріч пройшла продуктивно та інформативно.