Регіональний Форум «Органічна Україна 2021.Полтава»

Дата: 10.07.2021 10:53

8 липня 2021 року на базі підприємства ТОВ «УКРОЛІЯ», яке знаходиться на території Диканської громади, відбувся 53 Регіональний Форум «Органічна Україна 2021.Полтава», в роботі якого взяли участь представники Диканської селищної ради.

Головна мета заходу популяризація та розвиток органічного руху  в сільському господарстві, органічного харчування та здорового способу життя в цілому.

Для інформації: Працюючи на ринку 20 років, компанія здобула значний досвід у виробництві традиційної соняшникової олії та експортує свою продукцію в більш ніж 50 країн світу. «УКРОЛІЯ» представлена торговими марками традиційної соняшникової олії «ДИКАНЬКА», а також професійною високоолеїновою олією EFFO і органічною соняшниковою під брендом GARNA organica.