День молоді

Дата: 27.06.2021 10:00

Шановні жителі Диканської громади!

Прийміть найщиріші вітання із Днем молоді – святом оптимізму, енергії та світлих надій.

Молодість – фундамент всього майбутнього життя, тому важливо використати всі переваги цієї прекрасної пори: учіться, працюйте над собою, досягайте успіхів, кохайте, дерзайте і обов`язково перемагайте! Любіть свою країну, будьте справедливими та впевненими у своїх силах.

Саме молодь завтра візьме на себе відповідальність за нашу громаду, її подальший розвиток, за долю старшого покоління.

Будьте здорові і щасливі! Нехай ніколи не вичерпається Ваш оптимізм, творча енергія, віра в добро та удачу! Нехай прекрасні роки молодості дадуть вам заряд позитивної енергії, подарують вірних друзів.

Тому з нагоди свята бажаю усім молодим творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все до чого прагне ваш розум, душа та тіло. Твердо знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими, любіть життя!

Зі святом!

селищний голова Сергій Давиденко