ІНФОРМАЦІЯ

Дата: 09.06.2021 11:20

З метою спростування розповсюдженої деякими зацікавленими особами недостовірної інформації щодо ніби-то відмови ПД АТ «Укрпошта» (структурний підрозділ АТ «Укрпошта») надавати послуги з виплати та доставки пенсій, грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів Диканська селищна рада зазначає наступне.
Так, за ініціативи ПФУ та Мінсоцполітики Кабінет Міністрів України прийняв Постанову №277 від 29.03.2021 року «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України», згідно якої з 01.09.2021 року запроваджується зміна способу виплати пенсій та грошової допомоги через поточні рахунки уповноважених банків.
Згідно з п.3 зазначеної Постанови до визначення переможцівпроведення конкурсу функції організації, що здійснює виплату і доставку пенсій, грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у
межах України, здійснює національний оператор поштового зв’язку, функції якого виконує Акціонерне товариство «Укрпошта».
Відтак, на території Диканської селищної ради до 01.09.2021 року виплату і доставку пенсій, грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів здійснюватиме ПД АТ «Укрпошта».