Дата: 07.06.2021 16:08

Диканська селищна рада повідомляє, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України» від 29.03.2021 № 277 для одержувачів, яким пенсія та грошова допомога виплачуються за місцем їх фактичного проживання у межах України відповідно до Порядку виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України організаціями, що здійснюють їх виплату і доставку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 р. № 1279 змінюється спосіб виплати пенсій та грошової допомоги через поточні рахунки уповноважених банків з 1 вересня 2021 р. та умови доставки і виплати пенсій та грошової допомоги за місцем їх фактичного проживання, які запроваджуються з 1 вересня 2021 року.

Вищевказані зміни не стосуються одержувачів із числа осіб з інвалідністю І групи, осіб, які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування та потребують постійного стороннього догляду, осіб, які досягли 80-річного віку, одержувачів державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію та допомоги на догляд.