Переможці конкурсу  "Енергія Розвитку"

Дата: 24.05.2021 16:42

Диканська територіальна громада стала однією з громад переможниць конкурсу  "Енергія Розвитку", з проєктом "Створення умов для підвищення рівня знань та навичок учнівської молоді в Байрацькій ЗОШ І-II ст. через вивчення робототехніки та запровадження щорічних регіональних змагань MakeX в Диканській територіальній громаді".

Мета проєкту - надихнути учнівську молодь Байрацької ЗОШ І-II ст., а надалі й усю молодь громади - вивчати науку, технології, а також долучитися до розв'язання світових проблем за допомогою роботів Makeblock mBot. Цим проєктом буде створено умови для розвитку в учнівської молоді від 6 до 16 років ефективної комунікативної здатності, уміння працювати в команді, готовність до постійного навчання завдяки використанню високоякісного, високопродуктивного і привабливого ззовні робототехнічного обладнання. Через робототехніку діти матимуть можливість вчитися математиці, фізиці, хімії, історії та біології, зароджуючи інтерес у дітей до професії IT та інженера.
В рамках реалізації проєкту, окрім вивчення робототехніки, розпочинаємо  підготовку до проведення регіональних змагань Полтавської області, що відбудуться в Диканській громаді!