Конкурс «Наша громада»

Дата: 12.05.2021 11:02

Шановні мешканці Диканської громади!
Саме зараз триває голосування у всеукраїнському конкурсі «Наша громада», що проводиться для територіальних громад й організований телеканалами ICTV та СТБ у партнерстві з Українським кризовим медіацентром у рамках Програми USAID  «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Диканщина представлена проєктом "В ДИКАНЬКУ ЗА ГОГОЛЕМ "#GO_GOGOL"", що має на меті створити умови до збільшення припливу туристів та дасть змогу популяризувати Диканську громаду, як в Україні, так і за її межами. Очікуваними результатами проєкту є: нові інтерактивні постійно діючі локації у вигляді скульптур персонажів творів Миколи Васильовича Гоголя, які можна відвідати усім охочим в будь-який час.

Нам потрібна підтримка у голосуванні та популяризації, адже проголосувати може кожен мешканець України!

Проголосуйте за посиланням - https://otg.fakty.com.ua/communities/dykanska-hromada та заагітуйте інших.

Диканька повинна виправдати славу, здобуту М. Гоголем, створити туристичний продукт як для наших, так і закордонних туристів!