Презентація туристичного маршруту

Дата: 11.05.2021 15:10

11.05.2021 Диканський селищний голова Сергій Давиденко, в.о. начальника відділу культури та туризму Диканської селищної ради Євген Онищенко спільно з народним депутатом України Дмитром Нальотовим, головою Державного агентства розвитку туризму Мар’яною Олеськів, заступником голови Полтавської облдержадміністрації Катериною Рижеченко, Опішнянським селищним головою Миколою Різником поблизу села Великі Будища Диканської громади взяли участь у презентації туристичного маршруту з активним способом пересування з Полтави до Опішні (Greenways).

(Довідка: зелені шляхи – Greenways – це багатофункціональні маршрути для пересування безмоторними транспортники засобами чи пішохідним способом, що проходять вздовж природних коридорів, історичних торгових шляхів, річок і закинутих залізничних колій. Ці маршрути координуються місцевими товариствами з метою впровадження концепції сталого туризму і пропаганди здорового способу життя. Зелені маршрути є основою для реалізації місцевих ініціатив соціального характеру і проектів, пов’язаних з охороною природи ф ландшафтів, збереженням культурної спадщини, екологічним туризмом і транспортом, що не забруднює навколишнє середовище. Зелені шляхи відповідають потребам місцевого населення і подорожуючих, вносячи свій вклад в пожвавлення місцевої економіки.)