Вітання

Дата: 06.05.2021 10:51

ШАНОВНІ СТАСІВЧАНИ!

Від імені Диканської громади та особисто від себе прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня села та Храмового свята.

Нехай серця наповнюються гордістю за своє рідне село, прагненням до єдності та порозуміння, а Ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

А  урочисте Храмове свято принесе добро і достаток до Ваших осель, затишок та Господню благодать. Хай слово Боже наповнить Ваші серця любов’ю, щирістю та надією на краще майбутнє.

Нехай Господь дарує мир і спокій на нашій рідній землі, захистить від життєвих негараздів, допоможе у здійсненні світлих задумів та надихає всіх нас на добрі справи на благо та добробут наших родин та усієї Диканської громади!

З повагою

селищний голова                                                                         Сергій Давиденко