До уваги суб’єктів господарювання, що здійснюють обіг харчових продуктів на території громади !

Дата: 05.05.2021 15:44

До уваги субєктів господарювання,

що здійснюють обіг харчових продуктів на території громади !

За інформацією Диканського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області повідомляємо

• про виявлення Salmonella enterica ser. Enteritidis (phagetype 6D/25g) у заморожених курячих ніжках, експортованих з Польші до країн-членів ЄС, після чого зазначену продукцію перероблено на м'ясо механічного обвалювання (виробник: Cedrob S.A., Ciechanow; відправник: AMP Logistyka Sp. zo.o., Plonsk) та надіслано до України. Імпортер – компанія ТОВ «Аркада Фінанс», вул. Журналістів, 13, м. Дніпро, 49023.

• про виявлення атропіну (23; 35mg/kg-ppb) та скополаміну (1.2; 1.9 mg/kg-ppb) у кукурудзяному попкорні, експортованому з Іспанії (виробник: Liven S.A., Sant Cugat Del Valles) до України.

• про відсутність зазначення алергенів на маркуванні подрібнених раків, експортованих з Великобританії (виробник: My Foods Wordlwide Ltd, London) до Нідерландів (оптовик: Aheco Afrikan Food & Cosmetikcs B.V., Nijkerk), та надісланих до України.

В разі виявлення даної продукції просимо негайно інформувати Диканське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області за адресою вул. Садова,22, смт. Диканька Полтавської області. Телефон: (05351) 9-73-70, e-mail: dk@polvet.gov.ua.