Служба зайнятості інформує про місцевий ринок праці

Дата: 16.04.2021 08:21

Послугами районної служби зайнятості протягом 1 кварталу  2021 року скористалися  914 громадян, які шукали роботу, з них 830 громадян мали статус безробітного.

Станом на 1 квітня 2021 року на обліку в районній службі зайнятості перебували 507 безробітних, із них отримували допомогу по безробіттю 480 осіб.

За сприяння районної служби зайнятості за 1 квартал 2021 року працевлаштовані  208 осіб, зокрема 202 особи - з числа зареєстрованих безробітних. Рівень працевлаштування безробітних складає 24,3 %.

Протягом 1 кварталу 2021року 14 осіб з числа безробітних було залучено до участі в роботах тимчасового характеру , а 23 безробітних направлені в Диканську селищну раду для участі з 1 квітня в громадських роботах.

Для забезпечення відповідності професійно - кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за направленням служби зайнятості 101 безробітних проходили професійне навчання, з них 96 – працевлаштовані.

За цей період від  58  роботодавців надійшло 283 пропозицій роботи. Середній розмір оплати праці, запропонований працедавцями – 6589 грн.

Найбільший попит роботодавців спостерігається на робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин, електромонтерів, слюсарів, працівників сфери торгівлі та послуг .