ХЛОПЦІ VS ДІВЧАТА: ІМЕНА ТА НАРОДЖЕННЯ У ДИКАНСЬКОМУ РАЙОНІ

Дата: 02.04.2021 11:18

У житті кожної людини трапляються дорогі та важливі серцю події. Народження дитини – свято, яке наповнює особливим сенсом будні батьків.

Протягом І кварталу 2021 року фахівці Диканського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) видали 22 свідоцтва про народження. Цікаво, що дівчат з початку року народжувалося більше, ніж хлопців – 17 та 5 відповідно.

Називали маленьких мешканців району відповідно до сімейних традицій, трендів моди або ж внутрішніх переконань. Незмінними лідерами за останній час серед імен були Аліса, Вікторія, Марія, Олександр, Артем, Богдан та Дмитро. Серед екстравагантних, незвичних та іноземних імен реєстрували Соломію, Февронію, Нуране, Майю та Мирона.

«Щоб процес накопичення радісних емоцій від батьківства не ставав на паузу, Мін’юст створює сучасні та комфортні сервіси: видача свідоцтва про народження у пологовому будинку, одночасна реєстрація народження дитини та місця її проживання, а також комплексна послуга «єМалятко», якою можна скористатися в онлайн режимі. Завдяки цим ініціативам батьки значно скорочують час на отримання великого спектра адміністративних процедур», – зазначила Ірина СВИСТУН, начальник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми).