До уваги суб’єктів господарювання, що здійснюють обіг харчових продуктів на території громади !

Дата: 30.03.2021 14:51

За інформацією Диканського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області повідомляємо про виявлення несанкціонованої речовини оксид етилену в насінні кунжуту, експортованому з Індії (експортер: SRSS Agro Pvt.Ltd, Dehli) до Румунії, де було використано для виготовлення хлібобулочних виробів (імпортер: Net Distribution S.R.L., Rantelimon, Ilfov) та експортовано до України.

В разі виявлення даної продукції просимо негайно інформувати Диканське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області за адресою вул. Садова,22, смт. Диканька Полтавської області. Телефон:  (05351) 9-73-70, e-mail: dk@polvet.gov.ua.