Вебінар "Як перетворити свою ідею на проєкт"

Дата: 26.03.2021 13:05

25 березня відділом економічного розвитку та залучення інвестицій Виконавчого комітету Диканської селищної ради було проведено вебінар на тему "Як перетворити свою ідею на проєкт"

В онлайн форматі учасники вебінару ознайомилися з головними умовами програми "Підтримки ініціатив мешканців Диканської територіальної громади", змогли поставити запитання та отримати кваліфіковані відповіді від керівника відділу Олексія Івженка. Запрошена до участі у вебінарі керівник відділу інвестиційної діяльності та проєктного менеджменту Полтавської обласної ради Ірина Березова розповіла про головні критерії проєктів, про те як вірно описати свою ідею та оформити її в проєктну заявку. Також учасники вебінару змогли ознайомитися з конкурсами "Екологічні ініціативи" "Шкільний громадський бюджет" та "Бюджет участі" Полтавської обласної ради.

Підсумовуючи вебінар, Олексій Івженко зауважив, що розвиток Диканщини безпосередньо пов'язаний з активністю її мешканців, адже саме жителі громади є її найбільшою цінністю. Мета та завдання програми "Підтримки ініціатив мешканців Диканської територіальної громади" - активізувати громаду на позитивні зміни