Інформування волонтерів та партнерських організацій щодо пенітенціарної пробації

Дата: 19.03.2021 08:41

18.03.2021 року у Диканському районному секторі філії Державної установи «Центр пробації»  в Полтавській області  проведено круглий стіл, в якому взяли участь волонтери та партнерські організації, а саме: волонтер пробації,   який є очільником Диканської районної громадської благодійної організації «Товариство Червоного Хреста», Наталія Мельник, начальник Диканської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Наталія Заливадна, юрист відділу «Диканського бюро правової допомоги» Людмила Маценко, директор Територіального центру соціального обслуговування Диканської селищної ради Інна Северин.

Метою даного заходу  було поширення інформації, популяризація пробації та волонтерства  залучення до волонтерства в пробації інших осіб, які є представниками державних організацій, просвітницька робота у напрямку пенітенціарної пробації, співпраця щодо спільної взаємодії служб Диканської громади в процесі ресоціалізації суб'єктів пробації.