Служба зайнятості інформує про ринок праці

Дата: 12.03.2021 13:15

Протягом січня-лютого 2021 року до Диканської районної філії Полтавського обласного центру  зайнятості  звернулися та отримали послуги районної служби зайнятості 827 громадян, які шукали роботу. Із них 747 осіб мали статус зареєстрованого  безробітного.

За сприяння районної служби зайнятості в січні-лютому отримали роботу 63 особи, в тому числі 58 зареєстрованих безробітних. 1 безробітний отримав виплату допомоги по безробіттю одноразово для зайняття підприємницькою діяльністю.

Для забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за направленням районної служби зайнятості 60 безробітних проходили професійне навчання, зокрема 55 безробітних підвищували кваліфікацію у Полтавському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Станом на 1 березня 2021 року на обліку в районній службі зайнятості перебувало 615 безробітних, з них отримували допомогу по безробіттю 589 осіб.

За професійними групами, серед вищезазначеної чисельності зареєстрованих безробітних переважають робітники з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного обладнання, складання устаткування та машин (33,7%), працівники сфери торгівлі та послуг (10,4%), кваліфіковані робітники сільського та лісового господарств (10,4%), представники найпростіших професій (12,0%), керівники, менеджери ( 8,4%), фахівці (8,0%).

Протягом січня – лютого 2021 року від 41 роботодавця до служби зайнятості надійшло  для укомплектування 113 вакансій.

Найбільший попит роботодавців спостерігається на робітників з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного обладнання, складання устаткування та машин (45,8%), працівників сфери торгівлі та послуг (11,0%), кваліфікованих робітники сільського та лісового господарств (11%), представників найпростіших професій (11,0%), кваліфікованих робітників з інструментом (6 %).  Службовці, керівники, менеджери затребувані лише у   6% вакансій. Середній розмір заробітної плати у вакансіях на кінець звітного періоду – 6449 грн.