До уваги суб’єктів господарювання та громадян-власників птиці !

Дата: 22.02.2021 10:14

За інформацією Диканського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області

На сьогоднішній день відмічається напружена епізоотична ситуація щодо грипу птиці в Україні та Європі. З початку 2021 року виявлено 2 випадки в Миколаївській та Київській областях. У 2020 році було виявлено 9 випадків грипу птиці у Вінницькій, Миколаївській, Київській та Херсонській областях.

Що необхідно для профілактики захворювання птиці – коментар фахівців Головного Управління Держпродспоживслужби в Полтавській області:

В разі виявлення підозри інфікування птиці просимо негайно інформувати Диканське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області за адресою вул. Садова,22,    смт. Диканька Полтавської області. Телефон:  (05351) 9-73-70, e-mail: dik@polvet.gov.ua.