Служба зайнятості інформує про ринок праці

Дата: 12.02.2021 08:37

Протягом січня 2021 року послуги районної  служби зайнятості отримали 757 громадян, які шукали роботу. Із них 687 - мали статус зареєстрованого  безробітного. Протягом січня статус безробітного надано 74 громадянам району.

За сприяння служби зайнятості в січні отримали роботу 25 безробітних громадян. 1 безробітний отримав виплату допомоги по безробіттю одноразово для зайняття підприємницькою діяльністю.

Станом на 1 лютого 2021 року на обліку  в службі зайнятості перебувало 637 безробітних, з них отримували допомогу по безробіттю 608 осіб.

За січень місяць до районної служби зайнятості від 21 роботодавця надійшло  36 пропозицій роботи. Найбільший попит роботодавців спостерігається за  професіями: продавець продовольчих товарів, водій автотранспортних засобів, укладальник-пакувальник, електромонтер з обслуговування електроустановок, апаратник комбікормового виробництва, оператор  птахофабрик  та механізованих ферм. Середній розмір заробітної плати у вакансіях -7167 грн. На одну вакансію претендують 42 безробітні.