ВСТИГНИ СТАТИ УСПІШНИМ!

Дата: 18.01.2021 17:02

Сьогодення диктує нові форми та методи роботи служби зайнятлості. В умовах карантину проведення он-лайн заходів стало традиційним.

Так, 18 січня    фахівець з профорієнтації  Диканської районної філії Полтавського ОЦЗ Лариса Дмитренко провела онлайн семінар  для безробітних на тему: «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес». В ході спілкування були розглянуті питання  організації та впровадження підприємницької діяльності за бажанням та одноразової виплата допомоги по безробіттю для започаткування власної справи.

Підприємництво – це самостійна, систематична, на власний ризик діяльність, спрямована на одержання економічних або соціальних результатів та отримання прибутку. Тож справа нелегка, відповідальна, а отже і дії людини повинні бути виважені, сплановані та проаналізовані. Присутні ознайомлені з  нормативно-правовою базою,  плануванням, структурою бізнес-плану та  умовами реєстрації підприємницької діяльності.

Також на вебінарі було презентовано можливості  ОНЛАЙН навчання в «Школі фермерства 2.0». Якщо людина хоче відкрити власну справу у сфері сільського господарства, то ця інформація буде для неї цінною, а головне БЕЗКОШТОВНОЮ. Навчання   буде проходити  ОНЛАЙН у ВЕЧІРНІЙ час. Для реєстрації на курс громадянам необхідно заповнити анкету за посиланням: https://cutt.ly/qjvLycS

РЕЄСТРУЙТЕСЯ на   онлайн курс і Вам підкажуть, які є можливості створення або розвитку власної справи у сфері сільського господарства! Слідкуйте за новинами на сторінці Школа Фермерства - освітній проєкт в соціальній мережі Facebook за посиланням:https://www.facebook.com/FarmingShkola/