Виклик зимової погоди

Дата: 15.01.2021 11:46

З початку тижня жителям нашої громади, як і мешканцям всієї Полтавщини довелося прийняти виклик зимової погоди. Це випробування нам вдалося подолати завдяки небайдужості керівників та співробітників підприємств громади.

Роботи з розчистки вулиць у населених пунктах громади виконували:

Диканський комбінат комунальних підприємств, Стасівське комунальне підприємство, Диканський райавтодор, ТОВ «Колос», ТОВ Укрпродснек груп, ТОВ Інтерагросервіс, ПП Ісіда-Д, ТОВ Астарта - Київ, АФ ,,Довженка", ПСП ,,ГлобалАгроІнвест", ФГ "Світанок", ПАФ "Подоляка", АФ"Довженка", ТОВ"Дружба", СТОВ "Андріївка", ФГ Гавриленко О.М. ФГ Хоменко В. Б. ФГ Яківець В. А., СБК "Лан".

Завдяки активній позиції керівників та співробітників даних підприємств - вдалося швидко нормалізувати ситуацію та забезпечити безпечний проїзд автотранспорту в потрібному напрямку.

Також дякуємо підприємцям та працівникам установ усіх форм власності, які розчистили сніг в граничних межах підприємств, магазинів, кіосків, павільйонів, торгових точок, присадибних ділянок до прибордюрної частини доріг.

Велике спасибі вам, шановні земляки, за розуміння, організованість і невтомну працю. Нехай щастить вам на життєвій ниві добра! Хай збуваються всі ваші плани і благородні починання!