Довідка

Диканщина – це розмаїтий світ зі своїми турботами й радощами, оповитий легендами і переказами. Тут переплітається реальне з неймовірним, минуле – із сучасним. Вона мальовнича, багата на пам'ятні місця, з якими пов'язано чимало визначних історичних подій, славиться місцевим колоритом і самобутніми традиціями, стародавніми пам'ятниками культури та природи.

Диканська селищна територіальна громада утворена 26.11.2020 року, вона займає площу 681,7 км2  та входить до Полтавського району. Відстань з обласного центру міста Полтави до Диканьки складає 29км.

Диканській селищній раді підпорядковуються 56 населених пунктів, в 11 з яких працюють старости. Станом на 01.01.2021 року на території громади проживає близько 18 тисяч осіб, з них майже 8000 осіб є мешканцями селища Диканька.

Детальна інформація про географічне положення, природні особливості, історію і людей краю розміщена на сайті Диканського історико-краєзнавчого музею ім. М.Гармаша  https://dikankamuseum.wixsite.com/museum