Інформація підприємств, установ та організацій

До уваги платників податків!

Що до порядку реєстрації та застосування ПРРО

Списання податкового боргу

Правові відносини у сфері застосування реєстраторів розрахункових операцій

До уваги платників податків!

ІНФОРМАЦІЯ Диканської державної податкової служби

РЕКВІЗИТИ РАХУНКІВ ДЛЯ ОБЛІКУ ДОХОДІВ ЄСВ ДИКАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ  ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ, ЩО ВОДЯТЬСЯ В ДІЮ З 01.01.2021

Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету, відкритих для Диканської селищної територіальної громади Полтавської області, що вводяться в дію з 01.01.2021

Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету, відкритих для Диканської селищної територіальної громади Полтавської області, що вводяться в дію з 01.01.2021

16 Вересня, 2021 р., 13:30
Диканська ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області повідомляє, що відповідно до вимог п. 296.10 ст. 296 ПКУ реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій (РРО, ПРРО) не застосовуються платниками єдиного податку першої групи.

16 Вересня, 2021 р., 13:22
Диканська ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області повідомляє, що відповідно до п.п. 6.1 п. 6 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) для цілей підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ одноразова (спеціальна) добровільна декларація (далі – Декларація) – це декларація, в якій відображається така інформація (дані): - відомості про декларанта, достатні для його ідентифікації (прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків або у визначених ПКУ випадках – серія (за наявності) та номер паспорта громадянина України);

13 Вересня, 2021 р., 13:10
   Платники ПДВ  мають можливість отримати консультації з  питань які виникають під час реєстрації  податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних ПН/РК у 27 центрах обслуговування платників Головного управління ДПС у Полтавській області які розташовані на території області.  З адресами та телефонами ЦОП можна ознайомитись  на  банері „Центри обслуговування платників”  субсайту Головного управління ДПС у Полтавській області офіційного вебпорталу ДПС України  за  посиланням https://poltava.tax.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/.

02 Вересня, 2021 р., 17:40
Законом України від 04 грудня 2020 року №1072-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом» (далі – Закон) внесено зміни до    законодавства з питань адміністрування податкового боргу.

02 Вересня, 2021 р., 17:38
До  уваги потенційних декларантів з одноразового (спеціального) добровільного декларування: Національним банком України Затверджено порядок відкриття, закриття та зарахування коштів на спеціальний рахунок Диканська ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області повідомляє, що Постановою Правлінням Національного банку України від 05 серпня 2021 року № 83 затверджено Положення про порядок відкриття та ведення поточних рахунків із спеціальним режимом використання в національній та іноземних валютах, банківських металах для цілей одноразового (спеціального) добровільного декларування.

27 Серпня, 2021 р., 08:13
Готівка в національній та іноземній валютах можуть бути задекларовані в одноразовій (спеціальної) добровільній декларації у разі розміщення їх  на поточних рахунках із спеціальним режимом використання в банках України.

17 Серпня, 2021 р., 17:27
 Якщо декларантом подана одноразова (спеціальна) добровільна декларація, але не в повному обсязі сплачена сума збору, яка зазначена у поданій декларації, то чи має право декларант подати повторно «звітну» декларацію?