Диканська громада
Полтавська область, Полтавський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Інформація підприємств, установ та організацій

До уваги платників податків!

Що до порядку реєстрації та застосування ПРРО

Списання податкового боргу

Правові відносини у сфері застосування реєстраторів розрахункових операцій


До уваги платників податків!

ІНФОРМАЦІЯ Диканської державної податкової служби

РЕКВІЗИТИ РАХУНКІВ ДЛЯ ОБЛІКУ ДОХОДІВ ЄСВ ДИКАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ  ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ, ЩО ВОДЯТЬСЯ В ДІЮ З 01.01.2021

Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету, відкритих для Диканської селищної територіальної громади Полтавської області, що вводяться в дію з 01.01.2021

Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету, відкритих для Диканської селищної територіальної громади Полтавської області, що вводяться в дію з 01.01.2021

 

 
10 Червня, 2021 р., 14:23
Чи потребує обов’язкового застосування РРО діяльність ветеринарних аптек та клінік, які надають ветеринарні послуги?
 
10 Червня, 2021 р., 14:22
Підприємство, юридична особа, здійснює надання послуг з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів. Розрахунки зі споживачами здійснюються як в готівковій, так і в безготівковій формі. Чи необхідно застосовувати РРО?
 
02 Червня, 2021 р., 16:53
Чи підлягає оподаткуванню ПДФО та відображенню у додатку 4ДФ до Розрахунку матеріальна допомога, що надається ФО за рахунок міського бюджету?
 
02 Червня, 2021 р., 16:46
Відповідно до п.п. 165.1.21 п. 165.1 ст. 165 Податкового кодексу України від                      02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) до доходів, які не включаються до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу, відноситься сума, сплачена будь-якою юридичною або фізичною особою на користь вітчизняних вищих та професійно-технічних навчальних закладів за здобуття освіти, за підготовку чи перепідготовку платника податку, але не вище трикратного розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року за кожний повний або неповний місяць навчання, підготовки чи перепідготовки такої фізичної особи.             При цьому, законодавством не встановлено обмежень щодо терміну, за який роботодавець має право здійснити оплату за навчання найманого працівника.             Враховуючи викладене, якщо роботодавець сплатив за навчання фізичної особи – найманого працівника однією сумою в поточному році за весь період навчання, який складається з декількох років, при цьому її розмір не перевищує трикратного розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року за кожний повний або неповний місяць навчання, підготовки чи перепідготовки такої фізичної, то така сума сплачена роботодавцем оподаткуванню не підлягає.
 
01 Червня, 2021 р., 09:22
Нові правила призначення і нарахування субсидій викликають багато запитань у існуючих та потенційних отримувачів. Міністерство соціальної політики України відібрало питання, що найчастіше зустрічаються, і підготувало вичерпні відповіді.
 
26 Травня, 2021 р., 14:50
Обережно, вибухонебезпечні предмети!
 
26 Травня, 2021 р., 14:46
Служба  зайнятості  інформує  роботодавців
 
26 Травня, 2021 р., 14:45
Прощення фінансових санкцій
 
26 Травня, 2021 р., 14:44
Чи застосовується штрафна санкція, передбачена п. 122.1 ст. 122 ПКУ, за несплату (неперерахування) або сплату (перерахування) не в повному обсязі ФОП – платником ЄП першої або другої групи авансових внесків ЄП протягом періоду здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)?
 
20 Травня, 2021 р., 11:57
Головне управління ДПС у Полтавській області звертає увагу платників податків, що відповідно до Закону України від 04 грудня 2020 року №1072-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2» (далі – Закон №1072), підрозділ 10 розділу ХХ Податкового кодексу України доповнено пунктом 1 (прим. 2), яким передбачено, що податковий борг платників податків - фізичних осіб, у тому числі самозайнятих осіб, який у загальній сумі не перевищує 6800 гривень, може бути врегульований у такому порядку:

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь