Голова

Давиденко Сергій Олексійович народився 17 жовтня 1981 року в с. Стасі Диканського району Полтавської області, українець.

З 1987 по 1996 року навчався у Стасівській загальноосвітній школі I–III ступенів ім. Марії Башкірцевої.

У 1996 році вступив до Полтавського технікуму харчових технологій, який закінчив у 2001 році здобувши кваліфікацію техніка-технолога.

З 2001 року по 2005 навчався в Національному університеті харчових технологій, закінчивши який здобув кваліфікацію спеціаліста з технології зберігання, консервування та переробки м`яса .

З 2005 по 2015 роки працював на Полтавському олійно-екстракційному заводі на посаді апаратник дільниці рафінації.

З 2010  по 2015 роки був обраний депутатом Стасівської сільської ради.

З 2015 по 2020 роки  був  обраний на посаду сільського голови Стасівської сільської ради.

У 2020 році був обраний на посаду Диканського селищного голови.