Аукціони

31 Серпня, 2021 р., 14:33
Диканським комбінатом комунальних підприємств оголошено електронні аукціони на право оренди нежитлових приміщень по вул. Гоголя, 2,   смт. Диканька Полтавської області.

29 Липня, 2021 р., 10:41
Виконавчим комітетом Диканської селищної ради оголошено електронні аукціони на право оренди нежитлових приміщень по вул. Гоголя, 1 в селищі Диканька Полтавської області.

25 Березня, 2021 р., 14:52
З метою оперативного інформування та залучення більш широкого кола інвесторів до участі в електронних аукціонах з продажу об’єктів малої приватизації, підвищення рівня прозорості приватизації та створення привабливого інвестиційного клімату в державі, Регіональне відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях, як орган приватизації, повідомляє про проведення в електронній торговій системі ProZorro.Продажі аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій з продажу об’єктів державної власності малої приватизації окремого майна, а саме:

23 Лютого, 2021 р., 08:41
Перелік оголошених аукціонів в електронній торговій системі ProZoro.Продажі об’єктів державної власності малої приватизації Регіональне відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях (Полтавська обл.) 1. Об’єктом продажу виступає об’єкт малої приватизації - частина нежитлової будівлі, загальною площею 123,9 кв.м., за адресою: Полтавська обл., м. Лубни, пров. Верстатобудівників, 19 та перебуває на балансі Головного управління статистики у Полтавській області (код ЄДРПОУ 02361892).

11 Лютого, 2021 р., 15:02
ДИКАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА