Аукціони

19 Січня, 2022 р., 17:04
Виконавчим комітетом Диканської селищної ради оголошено електронний аукціон на право оренди нежитлового приміщення розташованого в адміністративній будівлі по вул. Незалежності, 117 в смт. Диканька (приміщення ТОВ «Диканька-зелентур»).

23 Грудня, 2021 р., 15:32
Виконавчим комітетом Диканської селищної ради оголошено електронні аукціони на право оренди нежитлових приміщень розташованих в смт. Диканька по вул. Незалежності, 117 та Незалежності, 125.

07 Жовтня, 2021 р., 14:44
         1. Об’єктом продажу виступає об’єкт малої приватизації окремого майна - гараж загальною площею 24,3 кв.м, за адресою: Полтавська обл., Диканський р-н, смт Диканька, вул. Дружби, 1, що знаходиться на балансі Головного управління статистики у Полтавській області (код за ЄДРПОУ 02361892)

31 Серпня, 2021 р., 14:33
Диканським комбінатом комунальних підприємств оголошено електронні аукціони на право оренди нежитлових приміщень по вул. Гоголя, 2,   смт. Диканька Полтавської області.

29 Липня, 2021 р., 10:41
Виконавчим комітетом Диканської селищної ради оголошено електронні аукціони на право оренди нежитлових приміщень по вул. Гоголя, 1 в селищі Диканька Полтавської області.

25 Березня, 2021 р., 14:52
З метою оперативного інформування та залучення більш широкого кола інвесторів до участі в електронних аукціонах з продажу об’єктів малої приватизації, підвищення рівня прозорості приватизації та створення привабливого інвестиційного клімату в державі, Регіональне відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях, як орган приватизації, повідомляє про проведення в електронній торговій системі ProZorro.Продажі аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій з продажу об’єктів державної власності малої приватизації окремого майна, а саме:

23 Лютого, 2021 р., 08:41
Перелік оголошених аукціонів в електронній торговій системі ProZoro.Продажі об’єктів державної власності малої приватизації Регіональне відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях (Полтавська обл.) 1. Об’єктом продажу виступає об’єкт малої приватизації - частина нежитлової будівлі, загальною площею 123,9 кв.м., за адресою: Полтавська обл., м. Лубни, пров. Верстатобудівників, 19 та перебуває на балансі Головного управління статистики у Полтавській області (код ЄДРПОУ 02361892).

11 Лютого, 2021 р., 15:02
ДИКАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА